ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Rower elektryczny do wygrania w konkursie fotograficznym Energi
13.09.2017r. 16:14

Dziś na Facebook'owym profilu Grupy Energa (@EnergaSA) rusza konkurs fotograficzny, w którym główną nagrodą jest rower elektryczny o wartości 4 599 zł. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przysłać zdjęcie z rowerem lub pomysłowo nawiązujące do tematyki rowerowej. Wybrane fotografie trafią na Facbook'owy profil Energi. Osoba, której zdjęcie zbierze największą liczbę "like'ów" otrzyma rower elektryczny.
Zdjęcia można wysyłać na adres rowery@energa.pl od 13 do 30 września. Następnie - 3 października - 20 wybranych fotografii pojawi się na Facebooku Energi. Od tego czasu przez kolejne dwa tygodnie internauci będą mogli je like'ować. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 16 października. Zwycięzca otrzyma od firmy rower - ecobike city l blue 250w - 10,4 Ah o wartości 4 599 zł. Informacje na temat rowerów elektrycznych dostępne są na stronie eSklepEnerga.Wysłanie zdjęcia i przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.
Energa
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Eko 13.09.2017r. 17:16
A może Energa zajęłaby się bardziej energetyką. Z rozwiązaniem kontraktów na zielone certyfikaty nieźle im idzie.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: fido 14.09.2017r. 00:24
nad kupnem elektrycznej Indiany się zastanawaiam. Ktoś coś wie o tej polskiej marce
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 16-09-2017r. 11:14 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE